Uzņēmuma profils
Adrese: Yinma Industrial Park, Changyi City, Shandong Province, China Kontaktpersona: Sally Zhou TEL: 0086-536-8650536 Fakss: 0086-536-8650536 Mobilais tālrunis: +8613705369780 E-pasts: marketone@kai-de.com .bshare-custom.icon-medium-plus a.new{ width:50px; height:50px; margin-left:10px; padding-left:00px;} .bshare-custom.icon-medium-plus a.new{ width:50px; height:50px; margin-left:10px; padding-left:00px;}
Mājas > Par mums

Kaide Plastics Machinery Co, Ltd ir vairāk nekā 20 gadu pieredze plastmasas cauruļu ekstrūzijas tehnikas, jo īpaši attiecībā uz ātrgaitas cauruļu ražošanas līniju un kompozītmateriālu cauruļu ražošanas līnijas.


Pie mērķiem "High efektīva, zems enerģijas patēriņš", sākās no 2001. gada, R & D komanda KAIDE kompānija ir koncentrēta uz pētījumiem par ātrgaitas plastmasas cauruļu ražošanas līniju, sadevās rokās ar Prefessor Wu, no Pekinas Chemical Universitāte, veiksmīgi attīstīta pirmais ātrgaitas PPR cauruļu ražošanas līnijas 2003. gadā, tas ir pavērsiens KAIDE vēsturē, un aslo cēla milzīgu ietekmi uz laukiem ar plastmasu mašīnas Ķīnā.

Pēc šo tendenci, ar tehnoloģiju atbalstu no Pekinas Chemical Universitāte, ātrgaitas PEX-b caurules mašīna, ātrgaitas PE-RT caurules līnijas, ātrgaitas glassfiber PPR caurules mašīna, liela ātruma pilienveida apūdeņošanas cauruļu mašīna tika secīgi uzsākta. Tikmēr KAIDE ir ealiest rūpnīca kurš pētīja ekstrūzijas tehnoloģija Composite Oxygen Barrier EVOH caurules Ķīnā, kas tagad pieder visvairāk nobriedušas tehnoloģiju kompleksa izejvielu ekstrudētas. Šī procesa laikā KAIDE ir guvumi daudz nacionālo izgudrojumu patentu.

Un tika piešķirta kā Advanced Enterprise, Valsts outerstanding Engerprises, Tehnoloģija iemaksu balvām, augsto tehnoloģiju uzņēmumu, kreditēto uzņēmumu utt.

KAIDE arī nodevās pētot Daudzslāņu kompozīta caurule ekstrūzijas iekārta, piemēram, 3 slāņi Glassfiber PPR caurules mašīna, 3 vai 5 Layers PE-XB / EVOH caurule mašīna, 3 vai 5 slāņi PE-RT caurules mašīna, 5 slāņu Aluminum plastmasas caurules mašīna ( PEX-al-pex cauruļvadu, pe-al-pe cauruļvadu, izlaidīgs-al-izlaidīgs cauruļvadu, PPR-al-PPR caurules mašīna), kas jau kļuvis par līderi ražotājs saliktā cauruļu veidošanas mašīnas Ķīnā.


Tagad KAIDE s cauruļvadu sērija ietver:

Floor Heating Pipe Machi NE ( PEX-B caurule mašīna PE-RT Pipe Machine / Pex-al-Pex Pipe Line) ;

● Ūdens Pipe mašīna ( Glassfiber PPR Pipe Line , PB Pipe Line , EVOH Pipe Line , uc);

● apūdeņošanas Pipe mašīna ( Flat pilienu apūdeņošanas Pipe mašīna , Round pilienu apūdeņošanas Pipe mašīna );

  Microduct HDPE Silikona Core Cauruļu Mašīna Telecom optisko šķiedru;

liela diametra HDPE cauruļu ražošanas līniju

LDPE Ūdens attīrīšanas cauruļu ražošanas līniju

● Medicīnas Tube Making Machine

Mašīnai ir eksportēti uz daudzām valstīm, piemēram, Krieviju, ASV, Korejā, Alžīrija, Ēģipte, Irāna, Japāna, Kirgizstānā, Kiprā, Marokā, Ukrainā, Meksikā, Igaunijā, Saūda Arābijā, Uzbekistānā, utt, kas ir ieguvusi augstu reputāciju no klientiem.

 

KAIDE profesionālā R & D komanda, pastāvīgi koncentrējoties uz optimizēšanu par tehnoloģiju, lai saglabātu vadošo pozīciju. Visa process mašīnu ražošanā tiek augstas kvalitātes kontroli. No izejvielu iegādi, lai komponentu ražošanu, tad, lai pārbaudītu darbību no līnijas, katru punktu mums ir stingra kvalitātes pieprasījumu, lai pārliecinātos, ka augstas kvalitātes produkts tiks piegādāts klientam; Mēs sadarbojamies ar pazīstamu uzņēmumu dažām elektroierīcēm daļām, piemēram: ABB, Siemens, Schneider, AUTONICS, SMC, Delta, ORMON, Eurotherm, Paker uc